Simply Smile.
Excellence Logistics.
TEKLİF ALIN

Asset Worldwide Express

Asset Worldwide Express güçlü global lojistik kadrolarının işleri kolaylaştıran deneyimleriyle sunduğu uluslararası bir hızlı kurye servis markasıdır.

Güvenli, Hızlı ve Ekonomik
Dünyanın iki yüzü aşkın ülkesinde müşterilerini kolaylıkla ve güvenle buluşturan Asset Wordwide Express ETGB yetki belgesine sahiptir.
Güler yüzlü kadrosuyla kapıdan kapıya taşıma hizmetleri sağlayan Asset Worldwide Express basit, hızlı, güvenli ve ekonomiktir.
Yurt Dışına Kolay Gönderim
Bireysel veya mikro ihracat kapsamında yurtdışına göndermek istediğiniz zarf, paket, hediye, koli, değerli eşya vb. gönderinizi kapınızdan alıyoruz, tam zamanında teslim ediyoruz.
444 5 127 numaralı çağrı merkezimden kayıt oluşturun, gönderileriniz zamanında ve güvenle teslim edilsin, gözünüz arkada kalmasın.
ETGB Nedir?
ETGB kısaca Elektronik Ticaret Gümrük Beyannamesi, mikro ihracat, kolay ihracat için gümrük maliyetlerini ve prosedürlerini minimize eden bir gümrük sistemidir.
ETGB, “ürünün kimliği” niteliğinde bir gümrük beyannamesidir. Asset Worldwide Express ETGB sistemiyle kayıt altına alınan Mikro ihracat kapsamındaki gönderiler için gümrük prosedürlerini azaltır. Dünyanın iki yüzü aşkın ülkesinde müşterilerini kolaylıkla ve güvenle buluşturan Asset Wordwide Express karayolu ve havayolu ETGB yetki belgesine sahiptir. Güler yüzlü kadrosuyla kapıdan kapıya taşıma hizmetleri sağlayan Asset Worldwide Express basit, hızlı, güvenli ve ekonomiktir.
Mikro İhracat Nedir?
İş, İnsan ve Yaşam Odaklıyız
Yurtdışı ihracat gönderilerinin yetkilendirilmiş hızlı kargo firmaları tarafından elektronik ortamda beyan yapılabilmesine olanak sağlayan ihracat modelidir. Bu ihracat modeli, yurt dışında küçük ebatlarda ve düşük ağırlıklarda ürün satışını kolaylaştırmaktadır.
Evrenseliz
Klasik ihracattan farklı olarak mikro ihracatta yurt dışında satış yapmak için İhracatçılar Birliği kaydına gerek yoktur. Ayrıca, gümrük müşavirliği hizmetleri veren bir firma ile çalışmak gerekmez. Bu sebeple küçük çaplı ihracat gönderileri için yaygın olarak tercih edilen bir ihracat modelidir.
Entegre ederiz
Mikro ihracat yapabilmek için limitler, 300 kilogram ağırlığı ve satılan ürün kıymet değerinin 15 bin Euro değeri aşmama şartı vardır, kat-i ve satış amacıyla yapılan (ticari olan), kısıtlaması olmayan ve farklı bir rejimi gerektirmeyen ihracat işlemlerinin, ETGB ile yapılmasıdır.